Firmy & Instytucje

Powierzenie wykonywania kompleksowej obsługi informatycznej firmie zewnętrznej jest coraz częściej praktykowane, nie tylko przez duże międzynarodowe koncerny, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządowe jednostki organizacyjne do których skierowana jest niniejsza oferta.
Zainteresowanie to wynika niewątpliwie z wielu zalet outsourcingu, a przede wszystkim podyktowane jest względami ekonomicznymi. Przy jednoczesnej redukcji kosztów, zyskują Państwo dostęp do specjalistycznej wiedzy, oszczędność czasu i zasobów ludzkich. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu pewności i swobody funkcjonowania oraz zwiększenie skuteczności i efektywności prowadzonej działalności.
Oferujemy Państwu kompleksową integrację systemów IT w zakresie sprzętu i oprogramowania, dystrybucję i serwis sprzętu, sprzedaż i produkcję oprogramowania oraz wdrażanie rozwiązań informatycznych firm trzecich, projektowanie i instalację sieci komputerowych, szkolenia informatyczne i konsultacje.
„Szybki Serwis Komputerowy” to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku lokalnym nieprzerwanie od 2004 r. Mając duże doświadczenie i rozumiejąc potrzeby naszych Klientów przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania optymalnie dopasowane do postawionych nam celów.
Firma Szybki Serwis Komputerowy legitymuje się certyfikatami z zakresu systemów IT, programów firmy Insert, sieci LAN, systemów monitoringu oraz administracji bezpieczeństwa informacji.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, teraz lub w przyszłości, lub posiadacie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny 509 135 223 lub e-mail: biuro@ssk.elblag.pl

Z poważaniem
Łukasz Jeż

Oferta Opieki Informatycznej.

Pakiety Usług Informatycznych.